Filcowe etui na tablet lub czytnik z klapą na rzep i kieszonką z tkaniny korkowej oraz mocowaniem na rysik

99,00 zł
Brutto

Zapinane na rzep filcowe etui, marki FilcA.K.i, na tablet lub czytnik, z kieszenią z tkaniny korkowej i mocowaniem na rysik

 PRODUKT POLSKI

Wykonane z połączenia filcu i tkaniny korkowej, zgodnie z najnowszymi trendami światowego wzornictwa, etui na tablet lub czytnik. Miły w dotyku filc poliestrowy o grubości ok. 4 mm, stabilizowany (nie rozciąga się), chroni tablet lub czytnik przed uszkodzeniami, zarysowaniami i zabrudzeniami. Etui jest zapinane na rzep, który jest zawsze w kolorze filcu. Zapięcie jest po całej szerokości etui co zapewnia całkowitą ochronę dla sprzętu znajdującego się w środku. Kieszeń jest wykonana z tkaniny korkowej, cienkiego materiału o ciekawej strukturze i wytrzymałości skóry. Umieszczona z tyłu pokrowca może pomieścić np. słuchawki, telefon...

Marka i model tabletu lub czytnika
Kolor filcu
Ilość

Zapinane na rzep filcowe etui, marki FilcA.K.i, na tablet lub czytnik, z kieszenią z tkaniny korkowej i mocowaniem na rysik

 PRODUKT POLSKI

Wykonane z połączenia filcu i tkaniny korkowej, zgodnie z najnowszymi trendami światowego wzornictwa, etui na tablet lub czytnik. Miły w dotyku filc poliestrowy o grubości ok. 4 mm, stabilizowany (nie rozciąga się), chroni tablet lub czytnik przed uszkodzeniami, zarysowaniami i zabrudzeniami. Etui jest zapinane na rzep, który jest zawsze w kolorze filcu. Zapięcie jest po całej szerokości etui co zapewnia całkowitą ochronę dla sprzętu znajdującego się w środku. Kieszeń jest wykonana z tkaniny korkowej, cienkiego materiału o ciekawej strukturze i wytrzymałości skóry. Umieszczona z tyłu pokrowca może pomieścić np. słuchawki, telefon, dysk zewnętrzny, pendrive itp. 

Apple Pencil, Real Stylus Pen lub rysik są mocowane za pomocą dwóch gumek wszywanych pod klapą pokrowca, na ściance etui. Po włożeniu rysika jest on ułożony poziomo wzdłuż klapy etui.


Każde etui jest zaprojektowane z dbałością o szczegóły oraz uszyte w naszej pracowni - na wymiar, według specyfikacji producenta tabletu lub czytnika.

 

Produkt wegański

Skład surowcowy:

etui: filc poliestrowy 100% - produkcja polska

kieszeń: tkanina korkowa: warstwa wierzchnia z koagulowanego korka 100%, warstwa spodnia: 50% poliuretan, 30% bawełna, 20% poliester - produkcja polska

Przy zakupie tego pokrowca wybierz model tabletu lub czytnika oraz kolor, a otrzymasz etui dopasowane do Twojego tabletu lub czytnika w ulubionym kolorze.

 

Jeśli nie znalazłeś etui na swój tablet lub czytnik w naszym sklepie - napisz do nas - postaramy się go dla Ciebie uszyć.

 

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania !

 

* Kolory mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych, ze względu na ustawienia monitora

* Nazwy własne, znaki firmowe i towarowe firm umieszczone w opisach niniejszego sklepu są własnością danych firm i zostały wykorzystane tylko i wyłącznie w celach informacyjnych.

#manufakturafilcaki

10 Przedmioty