Etui na laptopy

Laptop w filcowym etui

     Choć w pierwszej chwili być może trudno to sobie wyobrazić, ale pokrowce z filcu stanowią doskonałą ochronę dla laptopów. To rezultat doskonałych właściwości, jakie posiada filc. Jest to materiał łączący w sobie miękkość z wytrzymałością. Dzięki temu laptop jest skutecznie zabezpieczony przed wszelkimi mechanicznymi ...

Laptop w filcowym etui

     Choć w pierwszej chwili być może trudno to sobie wyobrazić, ale pokrowce z filcu stanowią doskonałą ochronę dla laptopów. To rezultat doskonałych właściwości, jakie posiada filc. Jest to materiał łączący w sobie miękkość z wytrzymałością. Dzięki temu laptop jest skutecznie zabezpieczony przed wszelkimi mechanicznymi uszkodzeniami. Ponadto gruby materiał filcowy doskonale tłumi wszelkie wstrząsy, które także mogą negatywnie wpłynąć na stabilność części wewnętrznych laptopa, dziś coraz częściej montowanych jedynie poprzez klejenie lub zgrzewanie. Dodatkowo etui z filcu poliestrowego stanowi skuteczną izolację przed chłodem i wilgocią tak nielubianymi przez urządzenia elektroniczne.

Filcowa elegancja dla laptopa

Dbałość o laptopa np. w trakcie transportu to jeden z warunków jego żywotności. Stąd powstały specjalne filcowe etui, które doskonale wywiązują się z zadania ochrony, jakiej wymaga laptop przed szkodliwymi czynnikami fizycznymi. Przede wszystkim pokrowiec z filcu zapewnia bezpieczeństwo urządzeniom przed takimi incydentami jak uszkodzenia wskutek wstrząsów lub zarysowania. Miękka i mocna zarazem warstwa filcu poliestrowego, z którego wykonano etui działa jak poduszka powietrzna w samochodzie. Ponadto, pokrowiec uniemożliwia przesuwanie się laptopa, gdyż dostosowany jest do jego wielkości. Kolejny element ochrony, jaką zapewnia filcowe etui to izolacja zimna oraz wilgoci. Laptop jest zatem chroniony na wiele sposobów filcowym pokrowcem, który dodatkowo posiada trwałe zamknięcie. W estetycznym filcowym etui znajdują się także praktyczne schowki i kieszenie na osprzęt elektroniczny, nośniki danych lub różne inne przydatne drobiazgi biurowe.

Starannie wykonane filcowe etui na laptopa

     W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór starannie wykonanych etui na laptopy, które są szyte wyłącznie z najwyższej jakości filcu o odpowiedniej gramaturze. Podczas tworzenia oraz wykańczania każdego filcowego etui na laptopa, zachowujemy najwyższe standardy jakości, kreując w ten sposób przedmioty niezwykle praktyczne, estetyczne i wytrzymałe.

Eleganckie zapinane etui na laptopa

    Każde oferowane etui na laptopa doskonale chroni urządzenie mobilne przed uszkodzeniami, zadrapaniami i zarysowaniami. Dostępne pokrowce z filcu zostały zaprojektowane z dbałością o najmniejsze detale, zapewniając odpowiednie dopasowanie do sprzętu. Filcowe etui na laptopa można wybrać w wersji zapinanej na metalowy zamek w kolorze niklu z kieszeniami na różne drobiazgi jak pendrive lub słuchawki. W asortymencie posiadamy również szeroki wybór etui na laptopy z uchwytem ułatwiającym noszenie. Do wykończenia każdego etui na laptopa nie wykorzystujemy żadnych elementów, które mogłyby uszkodzić sprzęt, zamiast go chronić. Dzięki temu pokrowiec z filcu stanowi świetną ochronę laptopa w każdych warunkach.

Więcej

Etui na laptopy Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów