Do laptopów Apple

Informacje i regulaminy

Płatności online

Do laptopów Apple Jest 14 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów

Praktyczne i wytrzymałe etui na laptopy Macbook

Dostępne w tej kategorii etui z filcu są dedykowane do laptopów i ultrabooków firmy Apple, modeli Macbook Retina 12, Air 11, Air 13 oraz Pro 13, 15. Każde etui na urządzenie z serii Macbook zostało wykonane z odpowiednio miękkiego i wytrzymałego filcu o odpowiedniej gramaturze, by zapewnić możliwie najwyższy komfort użytkowania i skuteczną ochronę przed uszkodzeniem oraz zabrudzeniem sprzętu.

Etui na laptopy Apple Macbook oferujemy w szerokiej gamie kolorów oraz modeli do wyboru. W asortymencie posiadamy zarówno pokrowce proste, bez kieszeni i uchwytu, jak i eleganckie futerały z kieszeniami lub uchwytami ułatwiającymi noszenie. Każde filcowe etui na urządzenia mobilne z serii Macbook gwarantuje niesłychaną lekkość i odporność na wstrząsy, doskonale spełniając swoją funkcję w domu, szkole czy w pracy.


Filc na cały rok - etui macbook

Przenosząc Macbook w estetycznym filcowym etui można pozbyć się obaw związanych z ryzykiem uszkodzenia obudowy tego sprzętu. Filc doskonale chroni przed zadrapaniami powierzchni czy niechcianymi wgnieceniami. Dobra amortyzacja, którą zapewnia filcowe etui chroni także Macbooka przed awariami jego podzespołów wewnętrznych. W sezonie zimowym etui z filcu gwarantuje właściwe zabezpieczenie Macbooka przed czynnikami zimna oraz wilgoci. Ponadto filc nie ulega odkształceniom związanym z temperaturą. Wydaje się więc, iż etui z tego materiału z powodzeniem może być użytkowane przez 12 miesięcy w roku. Macbook chroniony filcem przed długi czas będzie wyglądać jak nowy. Bez obaw można przemieszczać się każdego dnia do pracy lub na zajęcia, mając świadomość, że Macbook posiada właściwe zabezpieczenie w postaci etui wykonanego z mocnego i trwałego filcu. Polecamy nasze filcowe produkty przystosowane specjalnie do przenoszenia laptopów.


Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów