Do laptopów Dell

Informacje i regulaminy

Płatności online

Do laptopów Dell Jest 26 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów

Szeroka gama etui na komputery osobiste Dell

Oferowane w tej kategorii etui na komputery osobiste Dell zostały wykonane w ten sposób, by odznaczać się estetycznym wyglądem i zapewniać doskonałą ochronę sprzętu elektronicznego. Każde etui na laptop Dell uszyto z wysokiej jakości stabilizowanego filcu poliestrowego o grubości ok. 4 mm, skutecznie zabezpieczając urządzenie przed uszkodzeniem, zarysowaniem oraz zabrudzeniem. Futerały nie rozciągają się.

W asortymencie posiadamy etui na laptopy Dell dedykowane między innymi do takich modeli jak: Inspirion 11 3147,3148 Inspiron 7348, Latitude E7440 czy XPS 13(2015). Niektóre modele są zapinane na metalowy zamek w kolorze niklu, stanowiąc dodatkową warstwę ochronną i zabezpieczając urządzenie przed wypadnięciem. W ofercie posiadamy również etui na komputery Dell zapinane na rzep, ułatwiający szybkie i wygodne korzystanie z pokrowca.

Praktyczne i estetyczne - etui dell

Z filcowym etui na przenośne komputery Dell śmiało można wyruszać na spotkania zaplanowane poza biurem. I nie ma znaczenia, czy podróż będzie odbywać się autem, tramwajem bądź autobusem. Etui z filcu, w którym schowany jest laptop Dell zapewni mu doskonałą ochronę przed wstrząsami lub niechcianymi uderzeniami o twarde powierzchnie. Filc poliestrowy, który zastosowano do uszycia etui skutecznie amortyzuje wszelkie uderzenia oraz zapobiega powstawaniu zarysowań na powierzchni sprzętu Dell. Przemierzając co dnia nawet długie dystanse, sprzęt nie będzie gromadzić coraz to nowych „urazów” związanych z oddziaływaniem innych przedmiotów. Ulokowany w filcowym etui laptop marki Dell będzie stale wyglądać jak nowy. Także w sezonie zimowym jego bezpieczeństwo nie będzie zagrożone, gdyż materiał filcowy doskonale chroni przed niskimi temperaturami. Zapraszamy do przeglądu efektownych etui z filcu przeznaczonych specjalnie dla laptopów marki Dell.


Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów