Etui na laptopy

Informacje i regulaminy

Płatności online
Etui na laptopy

Starannie wykonane filcowe etui na laptopa

Każde oferowane etui na laptopa doskonale chroni urządzenie mobilne przed uszkodzeniami, zadrapaniami i zarysowaniami. Dostępne pokrowce z filcu zostały zaprojektowane z dbałością o najmniejsze detale, zapewniając odpowiednie dopasowanie do sprzętu. Filcowe etui na laptopa można wybrać w wersji zapinanej na metalowy zamek w kolorze niklu z kieszeniami na różne drobiazgi jak pendrive lub słuchawki. W asortymencie posiadamy również szeroki wybór etui na laptopy z uchwytem ułatwiającym noszenie. Do wykończenia każdego etui na laptopa nie wykorzystujemy żadnych elementów, które mogłyby uszkodzić sprzęt, zamiast go chronić. Dzięki temu pokrowiec z filcu stanowi świetną ochronę laptopa w każdych warunkach.

Posiadamy pokrowce na laptopy większości znanych marek

Oferta naszego sklepu obejmuje pokrowce na laptopy takich firm, jak Acer, Apple, Asus, Dell, Hewlett Packard, Lenovo, Samsung, Sony oraz Toshiba. Każde etui na laptopa stanowi idealne rozwiązanie nie tylko na komputer osobisty, ale także na tablet czy czytnik książek elektronicznych.


Etui na laptopy Proszę wybrać podkategorię poniżej.

Podkategorie

 • Etui zapinane I

  Etui marki FilcA.K.i. Eleganckie, wykonane z miłego w dotyku filcu poliestrowego. Zaprojektowane z dbałością o szczegóły, uszyte na wymiar, zapewnia odpowiednie dopasowanie pokrowca do urządzenia.

  Gwarancja najwyższej jakości wykonania !

 • Etui zapinane II

  Etui marki FilcA.K.i. Eleganckie, wykonane z miłego w dotyku filcu poliestrowego. Zaprojektowane z dbałością o szczegóły, uszyte na wymiar, zapewnia odpowiednie dopasowanie pokrowca do urządzenia. Zapinane na rzep, w kolorze etui, ułatwiający szybkie i wygodne korzystanie z pokrowca.

  Gwarancja najwyższej jakości wykonania !

 • Etui zapinane III

  Etui marki FilcA.K.i. Eleganckie, wykonane z miłego w dotyku filcu poliestrowego. Zaprojektowane z dbałością o szczegóły, uszyte na wymiar, zapewnia odpowiednie dopasowanie pokrowca do urządzenia.

  Gwarancja najwyższej jakości wykonania !

Eleganckie zapinane etui na laptopa

W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór starannie wykonanych etui na laptopy, które są szyte wyłącznie z najwyższej jakości filcu o odpowiedniej gramaturze. Podczas tworzenia oraz wykańczania każdego filcowego etui na laptopa, zachowujemy najwyższe standardy jakości, kreując w ten sposób przedmioty niezwykle praktyczne, estetyczne i wytrzymałe.

Filcowa elegancja dla laptopa

Dbałość o laptopa np. w trakcie transportu to jeden z warunków jego żywotności. Stąd powstały specjalne filcowe etui, które doskonale wywiązują się z zadania ochrony, jakiej wymaga laptop przed szkodliwymi czynnikami fizycznymi. Przede wszystkim pokrowiec z filcu zapewnia bezpieczeństwo urządzeniom przed takimi incydentami jak uszkodzenia wskutek wstrząsów lub zarysowania. Miękka i mocna zarazem warstwa filcu poliestrowego, z którego wykonano etui działa jak poduszka powietrzna w samochodzie. Ponadto, pokrowiec uniemożliwia przesuwanie się laptopa, gdyż dostosowany jest do jego wielkości. Kolejny element ochrony, jaką zapewnia filcowe etui to izolacja zimna oraz wilgoci. Laptop jest zatem chroniony na wiele sposobów filcowym pokrowcem, który dodatkowo posiada trwałe zamknięcie. W estetycznym filcowym etui znajdują się także praktyczne schowki i kieszenie na osprzęt elektroniczny, nośniki danych lub różne inne przydatne drobiazgi biurowe.